Sizin İçin Seçtiklerimiz

Silifke 2019 Festival Tarihi Belli Oldu

By

Mersin’in Silifke ilçesinde geçtiğimiz sene 45.si düzenlenen Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivalinin bu sene 46.sının 19-23 Haziran tarihleri arasında düzenleneceği öğrenildi.

Silifke Belediyesi Mayıs ayı toplantısında gündem maddeleri karara bağlandı. Maddelerin kara bağlanmasından sonra gündem maddesi festival hakkında görüşüldü.

Geleneksel olarak Mayıs ayında düzenlenen Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivali Ramazan ayına denk gelmesi nedeni ile festivalin 19-23 Haziran 2019 tarihleri arasında düzenlenmesi kararlaştırıldı.

Silifke Belediye Başkanı Mücahit Aktan dilek ve temenniler bölümünde yaptığı konuşmada, “Bugüne kadar 20-26 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Uluslararası Silifke Müzik ve Folklor Festivalimiz bu yıl Mübarek Ramazan ayına rastlamıştır. Bu nedenle festivalimizi 19-23 Haziran 2019 tarihleri arasında kutlayacağız. Komitemizle birlikte bu konuda çalışmalarımız devam ediyor” diyerek toplantıya katılan tüm belediye meclis üyelerine teşekkür ettiğini açıkladı.

Leave a Comment

Your email address will not be published.